• System Informacji Przestrzennej
 • Rozkład jazdy BUS
 • Szlak Jagielloński
 • Facebook
 • Biuletyn Informacji Publicznej
 • Powiatowe Centrum Informacji
 • Lokalna Grupa Działania
 • Uniwersytet Dziecięcy

SPEEDCUBING

 

Drogi zawodniku,

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami - prosimy również o przedstawienie ich osobom towarzyszącym jak i innym zawodnikom, jeżeli nie mają w zwyczaju ich czytać.

1. Do zawodów pozostało już tylko 6 dni, w związku z czym organizatorzy są mocno zaangażowani w przygotowaniach do imprezy. Jeśli wiesz, że nie będzie Cię na zawodach, a potwierdziłeś swój udział zobowiązując się do opłaty wpisowego - prosimy o bezzwłoczną informację mailem zwrotnym lub w jakikolwiek inny sposób, ponieważ jest utworzona lista rezerwowa i może ktoś jeszcze skorzystać z Twojego miejsca, jak i również organizatorom ułatwi to lepsze przygotowanie kart startowych itd.

2. Organizatorzy pojawią się w piątek o godzinie 13:00, a od 15:00 będą przygotowane sale dla zawodników, by móc zostawić swoje rzeczy.  Jeśli masz w planach przyjazd wcześniej - poinformuj nas. Dla zawodników nocujących na sali, są przygotowane 3 sale, w tym jedna sala, w której zawodnicy idą spać do godziny 23:00.

3. W czwartek zostanie wysłany na maila formularz z zapisami na zwykłe obiady. Będzie to pewnie koszt około 15-20zł, lecz prace nad zapewnieniem najsmaczniejszego oraz najtańszego wyżywienia jeszcze trwają. Dopisać się będzie można również w sobotę podczas rejestracji. Obiady będą zapewnione na przerwy obiadowe (30 minutowe).

4. Prosimy w miarę możliwości o punktualne stawienie się na otwarciu zawodów. Z reguły to bardziej doświadczeni zawodnicy pomijają godziny rejestracji, lecz tym razem chcemy zebrać wszystkich na otwarcie, ponieważ będą tłumaczone zasady bezpiecznego układania. Za nieprzestrzeganie zasad Delegat zawodów może zawodnikowi uniemożliwić start, a w tym przypadku również potwierdzi się zasada "Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania". Między innymi zawodnicy dostaną podczas rejestracji swoje długopisy, by nie wymieniać się nimi z sędziami. Jeśli nie czujesz niebezpieczeństwa jakie może wynikać z powodu obecnie panującego wirusa, to bądź wyrozumiały dla sędziów, którymi będą uczniowie szkoły jak i osoby zewnętrzne, dlatego będziemy kładli mocny nacisk na dobre przedstawienie zasad startu w zawodach, aby każdy je przestrzegał. Zasady będą tłumaczone raz podczas otwarcia oraz będą przypomniane w niedzielę przed startem głównej konkurencji. Oczywiście w przypadku pytań można podejść do organizatorów lub delegata, aby zadać pytanie. Pamiętajcie, kto pyta nie błądzi.

5. Prosimy Was o wyrozumiałość - to również będą nasze pierwsze zawody w trakcie trwania pandemii, zatem jeśli zobaczycie jakieś niezgodności lub zbyt duże utrudnienia, prosimy o informowanie nas, byśmy mogli działać. Np. jeśli skończy się płyn dezynfekujący, który będzie przy wejściu na halę zawodów w bezdotykowym dozowniku, poinformujcie nas, abyśmy mogli go szybko uzupełnić - przy tylu obowiązkach czasami coś może nam umknąć, a chcemy, by wszystko było przeprowadzone najlepiej jak można :)

6. Podczas 2 dni zawodów, zawodnicy będą mogli korzystać z basenu, który znajduje się zaraz obok hali zawodów, zatem jeśli ktoś będzie chciał skorzystać - nie zapomnijcie kąpielówek!

7. W sobotę po zawodach odbędzie się mecz speedcuberów, zatem jeśli ktoś będzie chciał razem z nami zagrać, można pomyśleć o dodatkowej parze butów.

8. Podczas trwania zawodów będzie dostępny bojler z gorącą wodą, kawa, herbata oraz przekąski. Mogą z tego również korzystać osoby towarzyszące.

9. Zgodnie z informacją na stronie zawodów, każda osoba towarzysząca będzie zobowiązana do opłaty wejściowej w wysokości 5 PLN (wyjątkiem są mieszkańcy miasta Bełżyce i okolic). Każda osoba, która uiści taką opłatę dostanie kolorową opaskę - w taki sposób chcemy kontrolować liczbę osób przebywających na sali oraz móc zapewnić wszystkie potrzebne środki dezynfekcji, zatem prosimy o wyrozumiałość.

10. Przy każdej strefie zawodów (stół mieszaczy, stół rejestratorów itd) będzie stał dozownik dotykowy do dezynfekcji. Prosimy o stałą dezynfekcję, zwłaszcza mieszaczy (również i rękawiczek do mieszania), aby każdy mógł czuć się bezpiecznie i nie odczuwał dodatkowego stresu podczas ułożeń. Wszystko przypomnimy również podczas otwarcia, lecz prosimy o to już teraz.

11. Dla osób nocujących na sali - prosimy o zabranie wszystkich środków higieny osobistej oraz o zabranie śpiworów. Prysznice będą dostępne przy basenie. Dla osób, które wypełniły formularz będą zapewnione materace gimnastyczne, lecz jeśli ktoś woli, może zabrać swoją karimatę.

12. Został ostatni dzień zapisów na koszulki i kubki pamiątkowe z logiem zawodów. Formularz zamknie się jutro o godzinie 9:00, więc jeśli chcesz nabyć pamiątkę, zachęcamy do wypełnienia formularza (działa on dla użytkowników będących na komputerze).

Mamy nadzieję, że nasze starania sprawią, że zapamiętacie nasze zawody na dłuugo :) Prosimy jeszcze raz o wyrozumiałość i wspólne działanie oraz stosowanie się do zaleceń rządowych, szkolnych jak i WCA. Prosimy również o regularne sprawdzanie maila, ponieważ pojawią się tutaj jeszcze kolejne informacje.

 

Pozdrawiamy, ekipa organizacyjna 4Event

 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości 
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski Dziennik Urzędowy Rzeczypospolitej Polskiej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Powiatowe Centrum Informacyjne
 • Mikroporady
 • Proekob
 • Miasto i biznes
Free business joomla templates